Apple випускає iOS і iPad OS 13.4 з підтримкою трекпада

iOS 13.4 iPad оновлення трекпад

Apple випустила оновлення програмного забезпечення для iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV і Mac. Найбільші зміни відбулися на iPad. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете пов’язати мишу або трекпад з вашим iPad і використовувати його для переміщення курсору на дисплеї.

Apple представила підтримку трекпаду для iPadOS, коли минулого тижня анонсувала новий iPad Pro. У той час як компанія планує продати нову чарівну клавіатуру з вбудованим трекпадом, вам не потрібно купувати новий iPad або аксесуар, щоб отримати доступ до цієї функції.

Коли ви з’єднуєте трекпад і починаєте його використовувати, Apple виводить на екран закруглений курсор. Курсор змінюється в залежності від того, над чим ви наводите курсор. Курсор зникає і висвічує кнопку, яку ви збираєтеся активувати. Це трохи схоже на переміщення від одного значка до іншого на Apple TV.

Наприклад, якщо ви переміщуєте текстовий курсор, він стає вертикальною смугою. Якщо ви змінюєте розмір текстової зони в документі Pages, вона стає двома стрілками. Якщо ви використовуєте трекпад, iPadOS підтримує жести, що дозволяють перемикатися між додатками, відкривати перемикач додатків і активувати док-станцію або Центр управління.

iPad стає все більш схожим на ноутбук з появою повної підтримки миші і трекпада

На додаток до підтримки трекпаду, iOS і iPadOS 13.4 додають кілька функцій. Ви можете поділитися папкою iCloud Drive з іншим користувачем iCloud – вона працює майже так само, як загальна папка Dropbox.

Є дев’ять нових наклейок Memoji, таких як усміхнене обличчя з сердечками, руки, притиснуті один до одного, і обличчя партії. Apple змінила налаштування кнопок для архівування / видалення, переміщення, відповіді та створення електронної пошти в поштовому додатку.

Крім того, Apple додала можливість випускати один двійковий файл програми у всіх магазинах додатків, включаючи iOS і Mac App Store. Це означає, що розробники можуть випустити платне додаток на Mac і iPhone-і вам потрібно буде купити його тільки один раз.

Крім того, macOS 10.15.4 додає обмеження на спілкування з екранним часом-функцію, яка вже існує в iOS. Він дозволяє встановлювати обмеження на повідомлення і виклики FaceTime.

iOS 13.4 оновлення

Коли справа доходить до watchOS, версія 6.2 додає підтримку ЕКГ для користувачів у Чилі, Новій Зеландії та Туреччині. Apple тепер дозволяє розробникам також здійснювати внутрішньоігрові покупки для додатків Apple Watch.

Всі оновлення включають в себе виправлення помилок і виправлення безпеки. Перейдіть в додаток налаштування на ваших пристроях, щоб завантажити та оновити свої пристрої, якщо ви не включили автоматичне оновлення програмного забезпечення.

Дивіться перший спеціальний запуск ракети ULA для космічних сил США в прямому ефірі
Twitter жертвує $ 1 млн через два фонди для підтримки журналістики під час пандемії коронавірусу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *