Торг при купівлі вторинного житла

покупка нерухомості

Для того, щоб вигідно придбати квартиру на вторинному ринку потрібно вміти правильно торгуватися. Деякі секрети цього важливого в нашому житті вміння я вам зараз розповім.

Торг при купівлі нерухомості – основи:

Для початку, потрібно встановити з продавцем психологічний контакт, сподобається йому, і знайти з ним спільні теми. Найлегше продавець йде на зниження ціни при спілкуванні з ввічливим, інтелігентним покупцем, має м’яку манеру спілкування. Продавцю найчастіше не байдуже, хто буде жити в його квартирі, тому йому приємніше спілкуватися з таким покупцем, і він охочіше знизить ціну. На зустріч з продавцем краще приходити з грамотним ріелтором.

Також хороший спосіб вплинути на зниження ціни – це виділити достоїнства квартири. Наприклад, сказати, який чудовий ремонт в квартирі або, яка велика й світла кімната і до чого зручне планування. Не варто відразу акцентувати увагу на недоліках, говорити про них продавцю і вимагати знизити ціну. Це образить господаря і навіть якщо він і збирався продати вам квартиру чи йому терміново потрібні гроші, то після ваших зауважень він навряд чи це зробить. Вам важливіше розташувати до себе господаря квартири, щоб саме вам він захотів її продати. І лише після цього повідомте, що ви в захваті від квартири, але у вас немає $100 тис., а є тільки $97 тис. і ви готові заплатити їх хоч сьогодні. Намагайтесь не виставляти ультиматумів. Адже якщо на людину тиснути, то першим спрацьовує інстинкт самозбереження. Застосовуючи цю тактику, частіше всього вдається скинути від 1% до 15% заявленої вартості квартири. Особливо, якщо продавець спочатку завищив ціну на квартиру. Іноді досвідчені ріелтори спеціально ставлять ціни на кілька тисяч дорожче, щоб потім їх скинути для покупця, тим самим розташовуючи його собі.

Торг при купівлі вторинної нерухомості – скільки можна заощадити:

Скільки і на які квартири можна зараз виторгувати на столичному ринку нерухомості? За даними агентств нерухомості, торг на повнометражні однокімнатні квартири на масивах із зручною транспортною розв’язкою на сьогоднішній день становить приблизно 1-2%. А ось при продажу дво – трикімнатних квартир економ-класу продавці в середньому можуть поступитися 2-5%. На житло вартістю понад $200 тис. можна виторгувати 5-10%, а в разі термінового продажу і до 15-20%.

Так що на сьогоднішній день торг – це важливий аспект купівлі квартири на вторинному ринку. Робіть це правильно, будьте ввічливі і не забувайте, що в будь-якій справі не варто перегинати палицю.

Вибираємо сонцезахисні окуляри за типом обличчя
Валеріан і місто тисячі планет танець Ріанни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *