Детройтський автосалон скасували в рамках підготовки до того, щоб FEMA перетворила місце проведення в польовий госпіталь

польовий госпіталь в Детройтському автосалоні

Північноамериканський міжнародний автосалон, який був запланований на Червень в Детройті, був скасований, оскільки пандемія COVID-19 продовжує поширюватися, і місто готується перепрофілювати центр TCF в тимчасовий польовий госпіталь.

NAIAS проводиться щороку в центрі TCF, раніше відомому як Cobo Center. Організатори заявили, що очікують, що Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій призначить центр TCF в якості польового госпіталю.

“Хоча ми розчаровані, для нас немає нічого важливішого, ніж здоров’я, безпека та благополуччя громадян Детройта та Мічигану, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати боротьбу нашої громади з спалахом коронавірусу”,-заявив виконавчий директор NAIAS род Альбертс в електронному повідомленні.

NAIAS є останнім у довгій низці подій і конвенцій, які були скасовані, оскільки COVID-19, хвороба, викликана коронавірусом, поширилася з Китаю в Європу, а тепер в США і решту світу.

Вважається, що понад 100 конференц-центрів та об’єктів по всій країні потенційно можуть служити тимчасовими лікарнями. Альбертс сказав, що стало ясно, що центр TCF буде неминучим варіантом для використання в якості медичного закладу.

Виставка NAIAS, також відома як Детройтський автосалон, відбудеться в червні 2021 року. Організатори обговорюють плани проведення заходу зі збору коштів в кінці цього року в інтересах дитячих благодійних організацій, які були призначені бенефіціарами благодійного попереднього заходу 2020 року.

Цього року шоу було дуже очікуваним, тому що воно перейшло з січня на літо, після декількох років заохочення до того, щоб запланувати його в теплу пору року.

Всі квитки, придбані на шоу NAIAS 2020 року, включаючи квитки на Публічне шоу, Галузевий попередній перегляд і Благодійний попередній перегляд, будуть повністю повернуті, повідомили організатори. Власникам квитків на благодійний попередній перегляд буде надана можливість повернення коштів або можливість пожертвувати виручку від їх повернення одному з дев’яти призначених бенефіціарів благодійного попереднього перегляду. За словами організаторів, квиткова каса NAIAS буде підтримувати контакт з усіма власниками квитків.

Стартап з клітинної та генної терапії ElevateBio збирає $ 170 млн
Дивіться перший спеціальний запуск ракети ULA для космічних сил США в прямому ефірі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *