Facebook редизайн сторінок з більш спрощеним макетом і без кнопки “Подобається”

фейсбук дизайн


Сторінки Facebook перебудовуються. Соціальна мережа оголосила сьогодні про значну зміну інтерфейсу сторінки Facebook для творців і громадських діячів, яке включає в себе новий зовнішній вигляд, оновлену навігацію, введення спеціальної стрічки новин, новий формат питань і відповідей для залучення шанувальників та інші інструменти та ідеї. Примітно, що редизайн також позбавить вас від кнопки “Подобається”, щоб замість цього зосередитися на передплатників – більш прямому вимірі того, скільки людей в даний момент переглядають сторінку.

TechCrunch вперше повідомив про плани компанії з капітального “ремонту” сторінок Facebook минулого літа, коли вона почала тестувати оновлений зовнішній вигляд з обраним числом високопоставлених осіб, включаючи акторів, авторів, творців, а потім англомовні бізнес-сторінки.

Facebook Facebook сьогодні заявляє, що новий досвід офіційно почне поширюватися на всі сторінки Facebook у найближчі місяці.

Одне з найбільших змін в дизайні нової сторінки полягає в тому, що вона усуває “лайки”. Це сталося тому, що лайки спотворювали справжню популярність сторінки. Багато користувачів Facebook колись “любили” сторінку, але пізніше відписалися від неї, щоб видалити її оновлення зі своєї стрічки новин, оскільки вони переросли свій інтерес. Або їм” сподобалася ” сторінка як користь другу після отримання запиту, але вони відмовилися отримувати її оновлення.

новий дизайн сторінок facebook

Facebook тепер каже, що передплатники сторінки будуть метрикою на передньому краї нового досвіду, оскільки це найкращий показник того, скільки людей є шанувальниками, які отримують оновлення зі сторінки.

Ще одна помітна зміна полягає в тому, що сторінки отримають свою власну стрічку новин. Це означає, що сама сторінка може брати участь в розмовах в якості громадського діяча або бренду, стежити за тенденціями і взаємодіяти зі своїми шанувальниками. Ця Спеціальна стрічка новин також запропонує іншим громадським діячам, сторінкам, групам і трендовому контенту взаємодіяти з цією сторінкою або громадським діячем.

Коли ви стежите за сторінкою, ви побачите, що їхні коментарі до чужих постів піднімаються у верхню частину розділу коментарів, що дає їм кращу видимість, а також більш помітну синю галочку, що вказує на те, що сторінка перевірена. Повідомлення, які вони прокоментували, також можуть бути більш помітні в стрічках новин користувачів.

Інші люди зможуть стежити за сторінками безпосередньо з коментарів і рекомендацій, йдеться в Facebook.

Facebook також вводить новий формат запитань і відповідей, який дозволяє сторінкам краще взаємодіяти з фанатами. Це дещо навіяно тенденцією Instagram, де творці будуть приймати питання від шанувальників і відповідати на них в історіях. У цьому випадку, Однак, передплатники можуть задати сторінці питання по темі, і коли сторінка відповідає, вони стають стопкою питань, які люди можуть перегорнути, щоб дізнатися більше. Це може бути особливо корисним для компаній, які хочуть відповісти на загальні питання в цікавій формі для шанувальників, щоб дізнатися творця, який їм подобається, серед іншого.

дизайн сторінок оновленого facebook

На додаток до цих кількох основних змін, є кілька оновлень на бекенді, які спрямовані на тих, хто керує сторінками Facebook. Наприклад, адміністратори сторінок зможуть більш детально призначати дозволи на доступ, зосередившись на наданні людям різних рівнів доступу для виконання певних завдань в області аналітики, реклами, контенту, активності спільноти і повідомлень.

Виходячи з відгуків Facebook, отриманих на етапі тестування, він побудував набір нових інструментів адміністрування інтерфейсу, який тепер має пряму точку входу для управління дозволами, додавання нових адміністраторів та доступу до інсайтів для адміністраторів сторінок. Це можна зробити за допомогою кнопки “управління” на сторінці. Він також запустив повну підтримку мобільного додатка Creator Studio.

За словами Facebook, модерація також покращується, оскільки вона оновила свою здатність виявляти та фільтрувати “ненависницькі коментарі, насильницький, сексуальний, спам-контент, акаунти-імітатори та фішинг”. Інші поліпшення в цій галузі все ще знаходяться в роботі, відзначає Facebook, але відмовився надати конкретні дані, коли його запитали про деталі.

З моменту запуску тесту Facebook почув від користувачів, що їм сподобався новий, більш спрощений інтерфейс, а також простота перемикання між їх публічними і приватними профілями і сторінками, а також Кращі способи залучення прихильників.

Facebook каже, що Оновлені сторінки будуть випущені в ” найближчі місяці.”

Х'юстон, штат Техас, США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *