Google запускає функцію пошуку, яка агрегує Короткі відео з TikTok і Instagram

коротке відео google

Google випробовує нову функцію, яка відображатиме відео Instagram та TikTok у власній спеціальній каруселі в додатку Google для мобільних пристроїв — крок, який може допомогти компанії утримати користувачів у пошуку соціальних відео розваг від повного відходу з платформи Google. Сама функція розширюється на тестовій платформі, запущеній раніше цього року, де Google вперше представила карусель “коротких відео” в Google Discover — персоналізованої стрічці, знайденої в мобільному додатку Google і зліва від головного екрану на деяких пристроях Android.

Щоб бути більш точним – ця карусель “коротких відео” відрізняється від історій Google, які були випущені в жовтні 2020 року в додатку Google Search для iOS і Android. Ці “історії” – раніше відомі як “історії підсилювачів” – складаються з короткометражного відеоконтенту, створеного партнерами Google по онлайн-виданням, такими як Forbes, USA Today, Vice, Now This, Bustle, Thrillist та іншими.

Тим часом, карусель “коротких відео” була спрямована на об’єднання соціальних відео з інших платформ, включаючи власні короткі відео Google, проект Tangi, індійський конкурент TikTok , так само власну відео-платформу Google, на YouTube, які також експериментували з коротким відео останнім часом.

Про розширення, що включає контент Instagram і TikTok в цю карусель, вперше повідомив круглий стіл пошукових систем (через твіт Брайана Фрейслебена). Вони змогли отримати доступ до цієї функції, виконавши пошук “пакувальників” в додатку Google, а потім прокрутивши сторінку вниз.

скріншот результатів пошуку Google з коротким відео


Ми виявили, що КАРУСЕЛЬ коротких відео з’являється, коли ви прокручуєте вікно бази знань Google для Green Bay Packers, за яким слідують результати, кращі історії, результати Twitter, кращі результати, зображення, відео та інший контент, такий як список гравців, турнірна таблиця і багато іншого.

Як Instagram, так і TikTok відео були доступні в рядку коротких відео. При натисканні Ви потрапляєте в веб-версію соціальної платформи, а не в рідне мобільний додаток, навіть якщо воно встановлено на вашому пристрої. Кінцевим результатом є те, що користувачі Google, швидше за все, залишаться в Google, оскільки все, що потрібно, – це натиснути стрілку назад, щоб повернутися до результатів пошуку після перегляду відео.

Google індексує відеоконтент протягом багатьох років і співпрацює з Twitter з 2015 року для індексації результатів пошуку. Хтя не до кінця ясно, які формальні відносини компанія має з Facebook/Instagram або TikTok.

Google відмовилася офіційно коментувати або більш детально описувати свої плани , але представник компанії TechCrunch підтвердив, що ця функція в даний час пілотує на мобільних пристроях. Вони уточнили, що це означає, що це обмежена функція на ранній стадії. Іншими словами, ви ще не знайдете відео-карусель по кожному пошуковому запиту. Але з часом, у міру масштабування продукту Google, він може стати цікавим інструментом для індексації і відображення топового відеоконтенту з соціальних мереж-якщо, звичайно, платформи не вирішать заблокувати Google від цього.

Ця функція в даний час доступна в обмеженій кількості в додатку Google для мобільних пристроїв і в мобільному Інтернеті, йдеться в повідомленні компанії.

DailyCrunch: суд відхиляє позови Apple про авторські права проти Corallium
Фотосесія Кеті Перрі в шкіряному одязі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *