Google запускає сторінку Covid – 19 і пошуковий портал з порадами з безпеки, офіційною статистикою і багатьом іншим

Кроновірус

Google каже, що коронавірус став найбільшою темою пошуку в країні цього року, і щоб продовжувати свої зусилля, щоб максимально використати цю увагу, пізно ввечері в п’ятницю компанія запустила новий інформаційний портал, присвячений пандемії, а також покращила можливості пошуку для настільних комп’ютерів та мобільних пристроїв.

Google каже, що коронавірус став найбільшою темою пошуку в країні цього року, і щоб продовжувати свої зусилля, щоб максимально використати цю увагу, пізно ввечері в п’ятницю компанія запустила новий інформаційний портал, присвячений пандемії, а також покращила можливості пошуку для настільних комп’ютерів та мобільних пристроїв.

коронавірус google

Щось особливо відсутнє на сторінці Google або в пошуковому досвіді-це будь-які посилання на форуми розмов або місця, де можна почути і поговорити з іншими звичайними людьми. Google ніколи не був особливо успішним у своїх численних спробах проникнути в соціальні мережі, і це підкреслює це, а також допомагає йому уникати того факту, що багато хто з цих форумів не завжди добре справляються. Я б припустив, що з часом можна було б додати або зв’язати з іншими інструментами для прямої комунікації, такими як продукт Google Hangouts і, можливо, інші в тій же категорії.

Давайте заглибимося ще в деякі деталі.

Новий досвід пошуку тепер включає в себе не тільки результати пошуку, але і ряд додаткових посилань на “авторитетну інформацію” від органів охорони здоров’я та оновлені дані і візуалізації.

“Цей новий формат організовує сторінку результатів пошуку, щоб допомогти людям легко орієнтуватися в інформації і ресурсах, а також дозволить додавати більше інформації з плином часу, коли вона стане доступною”, – пише Емілі Мокслі, менеджер продуктів Google для пошуку.

Пошуковий досвід тепер також включає посилання на карусель Twitter за участю акаунтів місцевих громадських організацій, а також новий розділ “найбільш поширені питання”, пов’язаний з пандемією від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центрів по контролю і профілактиці захворювань.

Це відбувається вперше в США англійською мовою, і Google сказав, що скоро додасть ще більше мов і регіонів.

Тим часом, портал – також доступний в першу чергу для США – містить поради щодо збереження здоров’я і рекомендації для тих, хто стурбований; посилання на додаткові офіційні ресурси; посилання на більш локалізовані ресурси; посилання на зусилля по збору коштів; останні статистичні дані; а також огляд усієї своєї роботи Google (наприклад, конкретні зусилля, які вона вживає для викладачів). Ми запитали компанію, коли і чи планує вона охопити інші регіони за межами США, і ми будемо оновлювати це в міру того, як дізнаємося більше.

Це дуже важливий крок для Google. Інтернет фігурував як критична платформи з найперших днів появи нового коронавируса в Китаї, але він не був повністю позитивним.

З одного боку, була поширена тонна дезінформації про вірус, і інтернет в цілому (плюс конкретні сайти, такі як пошукові системи Google і соціальні медіа-платформи, такі як Facebook і Twitter) зіграв величезну роль в тому, щоб нести відповідальність за поширення більшості цих поганих новин. (На жаль, не всі ці пошуки і кліки призводять до правильної інформації або хорошим даними.)

З іншого боку, це також був незамінний ресурс: в країнах, де медичні служби вже перевантажені напливом людей, що звертаються за допомогою, офіційні інтернет-портали (як цей) грають дуже важливу роль в сортуванні вхідних запитів, перш ніж люди вдаються до фізичного проникненню в систему (якщо їм це необхідно). А інтернет-це головне місце, куди люди звернуться в найближчі дні і тижні, коли їх попросять соціально ізолювати себе, щоб уповільнити поширення пандемії, виконуючи свою роль в наданні інформації, але, сподіваюся, також і в деякому відволікання і збагаченні.

Сайт Google об’єднує якомога більше позитивних і законних джерел інформації.

Головна сторінка присвячена найбільш важливим основам: короткий огляд вірусу, список найбільш поширених симптомів, список найбільш поширених речей, які ви можете зробити, щоб запобігти зараженню або поширення інфекції і (дуже короткий, на даний момент) розділ про лікування.

Звідси він переходить до більш докладним посиланням на відео та інші ресурси для конкретних інтересів, таких як поради для літніх людей, огляд даних на основі карт для моніторингу того, що відбувається в інших місцях; а потім ресурси для подальшої допомоги по темам, які часто виникають, наприклад поради для людей, які працюють з дому, або для того, як налаштувати самоізоляцію, поради по онлайн-освіти, кулінарні ресурси і багато іншого. Зусилля з надання допомоги досі мають тільки одну зв’язок-з Фондом солідарності реагування, створеним фондом ООН, який отримав пожертвування у розмірі 50 мільйонів доларів від Google.

Twitter жертвує $ 1 млн через два фонди для підтримки журналістики під час пандемії коронавірусу
Одне з кращих фото Кайлі Міноуг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *