ImmunityBio і Microsoft об’єднуються, щоб точно змоделювати, як ключовий білок CAVID-19 призводить до інфекції

коронавірус 3d

Підприємство, яке включає в себе об’єднання величезної кількості графічних обчислювальних потужностей, може стати ключовим важелем для дослідників, які прагнуть розробити потенційні методи лікування і лікування нового коронавірусу, що стоїть за нинішньою глобальною пандемією. Імунотерапевтичні стартап ImmunityBio працює з Microsoft Azure, щоб надати об’єднані 24 петафлопса обчислювальних можливостей GPU для цілей моделювання, в дуже високою мірою деталізації, структури так званого “спайкового білка”, який дозволяє вірусу SARS-CoV-2, викликає COVID-19, проникати в клітини людини.

Це нове партнерство означає, що вони змогли створити модель спайкового білка всього за кілька днів, а не місяців, як це було б раніше. Ця економія часу означає, що модель може потрапити у віртуальні руки дослідників і вчених, які працюють над потенційними вакцинами і методами лікування ще швидше, і що вони зможуть направити свою роботу на детальну реплікацію того самого білка, який вони намагаються запобігти від приєднання до рецептора людського білка ACE-2, що і створює процес вірусної інфекції з самого початку.

Основний спосіб, який вчені, які працюють над лікуванням, шукають, щоб запобігти або мінімізувати поширення вірусу в організмі, – це блокувати прикріплення вірусу до цих білків, і найпростіший спосіб зробити це-переконатися, що спайковий білок не може з’єднатися з рецептором, на який він націлений. Природні антитіла у пацієнтів, які відновлюються від нового коронавірусу, роблять саме це, і розроблені вакцини спрямовані на те, щоб зробити те ж саме превентивно, тоді як багато методів лікування спрямовані на зменшення здатності вірусу чіплятися за нові клітини, коли він реплікується в організмі.

У практичному плані партнерство між двома компаніями включало в себе доповнення з 1250 графічних процесорів Nvidia V100 Tensor Core, призначених для використання в додатках машинного навчання з кластера Microsoft Azure, що працюють з існуючим 320-графічним кластером ImmunityBio, який спеціально налаштований для роботи з молекулярним моделюванням. Результати цієї співпраці тепер будуть доступні дослідникам, які працюють над пом’якшуючими та профілактичними методами лікування COVID-19, сподіваючись, що вони дозволять їм швидше та ефективніше працювати над вирішенням проблеми.

Tesla поставляє 88 400 електромобілів, перевершивши очікування
Marriott каже, що 5,2 мільйона записів про гостей були вкрадені в результаті ще одного порушення даних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *