Marriott каже, що 5,2 мільйона записів про гостей були вкрадені в результаті ще одного порушення даних

Marriott

Компанія Marriott підтвердила друге порушення даних за останні три роки-на цей раз мова йде про особисту інформацію 5,2 мільйона гостей.

Готельний гігант заявив у вівторок, що виявив в кінці лютого порушення невстановленої системи власності в франчайзинговому готелі. Хакери отримали реєстраційні дані двох співробітників, йдеться в заяві готелю, і зламали їх тижнями раніше, в середині січня.

Компанія Marriott заявила, що у неї “немає підстав” вважати, що платіжні дані були вкрадені, але попередила, що імена, адреси, номери телефонів, дані про членів лояльності, дати народження та інша інформація про подорожі — наприклад, пов’язані номери лояльності авіакомпаній і переваги номерів — були взяті в результаті порушення.

Starwood, дочірня компанія Marriott, заявила, що в 2018 році її центральна система бронювання була зламана, викривши особисті дані та записи гостей на 383 мільйони гостей. Ці дані включали п’ять мільйонів незашифрованих номерів паспортів і вісім мільйонів записів про кредитні картки.

Це викликало швидку відповідь з боку європейських властей, які видали Marriott штраф у розмірі 123 мільйонів доларів після порушення.

Marriott загрожує штраф у розмірі $ 123 млн від влади Великобританії за порушення даних

ImmunityBio і Microsoft об'єднуються, щоб точно змоделювати, як ключовий білок CAVID-19 призводить до інфекції
Може бути, нам все-таки не варто використовувати Zoom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *