Netflix запускає щотижневу серію Instagram Live про те, як впоратися з пандемією COVID-19

netflix

Netflix запускає нову серію в Instagram, яка буде зосереджена на турботі про себе і своє психічне здоров’я під час глобальної пандемії COVID-19. Серія, яка почне транслюватися в Instagram Live завтра о 7 вечора за Гринвічем, показує зірки деяких найкращих молодих шоу та фільмів Netflix для дорослих, включаючи “всі хлопці, яких я любив раніше”, “The Kissing Booth”, “Stranger Things”, “Cheer” та ” 13 причин, чому.”

Серія відбудеться щочетверга з сьогоднішнього дня по 14 травня в Instagram-акаунті @Netflix і буде обговорювати проблеми, з якими стикаються молоді люди під час кризи охорони здоров’я.

Наприклад, він буде стосуватися таких тем, як “що допомагає, якщо у вас виникли проблеми зі сном?”як ви залишаєтеся на зв’язку під час соціального дистанціювання?”як ми справляємося з тривогою?, “і” що насправді означає турбота про себе.”

У цьому проекті беруть участь такі зірки, як Ной Сентінео (для всіх хлопчиків, яких я любила раніше), Джоуї Кінг (The Kissing Booth), Росс Батлер (13 причин чому), Калеб Маклафлін (Stranger Things), Лана Кондор (для всіх хлопчиків, яких я любила раніше), Джеррі Харріс (Cheer) і Аліша БО (13 причин чому).

Зірки розмовлятимуть з довіреними експертами з психічного здоров’я з партнерських організацій, включаючи Національний альянс з психічних захворювань( NAMI), Mental Health America, проект Тревора, Crisis Text Line та американський фонд запобігання самогубствам.

Дебютний епізод у четвер, 9 квітня, о 4:00 вечора / 7: 00 вечора PT буде з Ноєм Сентінео з “всім хлопчикам, яких я любив раніше”, який буде говорити з доктором Кеном Даквортом, головним медичним співробітником Національного Альянсу з психічних захворювань (NAMI) на тему догляду за собою.

Хоча Netflix не є чужим для маркетингу в Instagram, цей новий живий серіал менше присвячений просуванню шоу Netflix і більше використовує силу існуючих зірок, щоб зробити щось хороше.

Пандемія перевернула життя молодих людей у той час, коли їхні соціальні зв’язки з друзями можуть переважати зв’язки з іншими людьми, включаючи членів сім’ї. Він також зруйнував основні віхи, які означають кінець дитинства і перехід у доросле життя, такі як випускний бал і випускний бал. Іншими словами, типи боротьби, з якими стикаються молоді люди, справляючись з COVID-19, відрізняються від тих, з якими стикаються дорослі, які більше стурбовані такими речами, як забезпечення зайнятості, оплата рахунків і здоров’я своєї сім’ї.

Сьогодні Netflix випустила трейлер серіалу, який пояснює концепцію і знайомить з зірками. Компанія каже, що буде ділитися більш детальною інформацією про майбутні епізоди в Instagram протягом місяця.

Надаючи пивоварам технології для виробництва пива з будь-яких рослинних матеріалів, провінція Brands привертає $ 1,6 млн.
Перш ніж подати до суду на Nca Group, Facebook нібито шукав їх програмне забезпечення, щоб краще шпигувати за користувачами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *