Поради модницям як красиво нафарбувати нігті

Category:

як зробити красивий манікюр будинку

У цій статті ми поговоримо як зробити гарний манікюр в домашніх умовах. Заздалегідь приготуйте інструменти та матеріали , які вам потрібні для роботи. Не засмучуйтеся, якщо з першого разу у вас не вийде красивий манікюр. Щоб красиво нафарбувати нігті, вам буде потрібно трохи практики і старанності.

манікюр вдома самостійно - інструменти

Поради модницям як красиво нафарбувати нігті

Виберіть ваш улюблений колір для фарбування нігтів. Якщо ви хочете зробити контрастний манікюр , то виберете яскравий колір. Для повсякденного стилю підійдуть спокійні кольори. Потім підберіть інструмент, яким ви будете наносити малюнки на нігті. Це може бути тонка пензлик, голка, зубочистка, або гелева ручка.

Якщо ви вирішили нанести малюнок голкою, вам потрібно рідкий лак. Рекомендується використовувати інструменти різної товщини, так ви зробіть малюнок манікюру більш цікавим. Невеликі елементи малюнка наносять тонким інструментом, потім потрібно почекати, поки лак висохне. Потім капніть одну краплю лаку на ніготь, і швидко, але акуратними рухами починайте виводити візерунки.

Малюнок потрібно завершити до того, як висохне. Коли всі елементи будуть намальовані, дайте нігтем добре просохнути. А щоб манікюр вас радував довго, покрийте зверху орнамент шаром закріплювача. Закріплювач надовго збереже цілісність вашого манікюру.

манікюр з малюнком будинку

Малюнок на нігтях за допомогою пензля роблять трохи по-іншому. На початку нігті покривають основним кольором, потім потрібно трохи почекати поки лак висохне. Для малювання використовуйте насичений колір лаку , який повинен бути не густим. Колір лаку потрібно підібрати так, щоб не проводити двічі лінію малюнка. Для роботи використовуйте кілька кистей, для контурів тонкі кисті, обриси і фон наносити більш товстим пензлем. Цікавий ефект виходить якщо змішати кілька кольорів лаку, але для цього потрібно не чекати поки лак висохне і наносити новий малюнок відразу ж, як тільки завдасте попередній.

Швидко і легко нанести малюнок на нігті можна за допомогою гелевих ручок. Рекомендується придбати гелеву ручку з металевим блиском, гель з такою ручки значно густіше, а значить і працювати буде легше. Спочатку нанесіть на нігті лак основу , дочекайтеся повного висихання шару. Потім наносите потрібні візерунки гелевою ручкою. Після закінчення покрийте нігті шаром закріплювача.

Урізноманітнити манікюр можна мікро блискітками і кольоровим піском. Спочатку наносять шар базу. Потім, не чекаючи його висихання, за допомогою кисті або голки накладають кольоровий пісок. Мікро блискітки можна просто посипати зверху на них застиглий шар лаку.

Ви прочитали кілька порад , які допоможуть вам красиво нафарбувати нігті. Не засмучуйтеся, якщо з першого разу у вас не вийде красивий малюнок . Для практики можна малювати на звичайному папері, поки у вас не будуть красиво виходити елементи візерунків.

Як смачно приготувати сирий фарш
Оля Лєта - Харлі Квінн танцювальний косплей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *