Стартап з клітинної та генної терапії ElevateBio збирає $ 170 млн

ElevateBio

Хоча економічні умови та триваюча Глобальна пандемія коронавірусу, можливо, не створюють найкращої атмосфери для залучення фінансування, деякі компанії все ще оголошують про круглі закриття з виділенням значних грошових коштів. Кембриджський ElevateBio, наприклад, показав у понеділок фінансування Серії B на суму 170 мільйонів доларів за участю нових інвесторів Invus Group, Surveyor Capital, EDBI і Vertex Ventures, а також існуючих інвесторів F2 Ventures, MPM Capital, EcoR1 Capital, Redmile Group і Samsara BioCapital.

ElevateBio, яка була офіційно представлена громадськості менше року тому, спеціалізується на розробці нових видів клітинної і генетичної терапії і працює шляхом створення нових компаній в рамках свого портфеля, кожна з яких займається розробкою і виробництвом певного типу терапевтичного підходу. Це фінансування приносить загальну суму, зібрану ElevateBio, більш ніж на 300 мільйонів доларів, на додаток до раунду Серії А в розмірі 150 мільйонів доларів, який компанія оголосила в минулому році на чолі з Фондом онкологічного впливу швейцарського інвестиційного банку UBS.

Біотехнологічна компанія швидко набирає обертів, наближаючись до завершення будівництва комплексу площею 140 000 квадратних футів в Массачусетсі, щоб зосередитися на дослідженнях і розробках.вона також запустила компанію під назвою AlloVir, яка працює над т-клітинною імунотерапією для боротьби з вірусами, які спеціально виникають при трансплантації стовбурових клітин, і вже знаходиться на більш пізніх стадіях клінічних випробувань. Нарешті, вона запустила ще одну компанію під назвою HighPassBio, яка також спрямована на допомогу в лікуванні захворювань, пов’язаних зі стовбуровими клітинами, за допомогою Т-клітинної терапії, в даному випадку конкретно навколо потенційного рецидиву лейкемії після трансплантації.

Як і слід було очікувати, ElevateBio також звертає увагу деяких своїх зусиль на дослідження, спрямовані на пом’якшення впливу COVID-19; зокрема, її дочірня компанія AlloVir розширила існуючу угоду про дослідження з медичним коледжем Бейлора, щоб працювати над розробкою типу Т-клітинної терапії, яка може допомогти захистити пацієнтів з станами, які ставлять під загрозу їх імунну систему і піддають їх підвищеному ризику розвитку COVID-19.

Може бути, нам все-таки не варто використовувати Zoom
Детройтський автосалон скасували в рамках підготовки до того, щоб FEMA перетворила місце проведення в польовий госпіталь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *