Tesla поставляє 88 400 електромобілів, перевершивши очікування

автомобілі tesla

Tesla поставив 88 400 автомобілів у першому кварталі, перевершивши очікування більшості аналітиків, незважаючи на зниження на 21% у порівнянні з попереднім кварталом, оскільки пандемія COVID-19 чинила знижувальний тиск на попит і створила логістичні проблеми.

Tesla заявила в четвер, що в першому кварталі вона виробила 103 000 електромобілів, що приблизно на 2% нижче, ніж у попередньому періоді.

Показники поставок і виробництва перевершили очікування більшості аналітиків, в результаті чого акції Tesla підскочили більш ніж на 10,4% в неробочий час торгів. Аналітики, які очікували нижчих показників через пандемію COVID-19, мали різні прогнози. Консенсус аналітиків FactSeat очікував, що буде поставлено понад 79 908 автомобілів, в той час як Reuters повідомило, що дані IBES за прогнозами Refinitiv досягають 93 399 автомобілів.

Компанія, яка продає безпосередньо споживачам, а не використовує дилерські центри, змогла перевершити ці очікування частково тому, що вона продовжувала виробляти і поставляти свої електромобілі клієнтам, незважаючи на пандемію COVID-19. Пандемія спонукала міських, окружних і державних чиновників видавати накази про перебування на дому, які наказували закрити несуттєві підприємства. Хоча виробництво часто звільняється від цих замовлень, тиск з боку об’єднаних автовиробників, а також падіння попиту спонукали автовиробників, включаючи GM, Nissan, Ford, Fiat Chrysler Automobiles, Toyota і Volkswagen призупинити виробництво на всіх заводах США.

Тесла також призупинив виробництво, починаючи з 23 березня, на своєму заводі у Фрімонті, штат Каліфорнія. Однак поставки тривали.

У той час як COVID-19 все ще впливав на Tesla, компанії все ще вдавалося перевершити свої цифри поставок з першого кварталу 2019 року.

Ось розбивка поставок і виробництва в першому кварталі 2020 року:

Tesla поставила 88 400 автомобілів (у порівнянні з 112 000 в 4 кварталі і 63 000 в 1 кварталі 2019 року) Tesla виробила 103 000 автомобілів (у порівнянні з 105 000 в 4 кварталі і 77 100 в 1 кварталі 2019 року)

У цьому кварталі поставки включали в себе кілька автомобілів Model Y, новітнє доповнення до портфеля Tesla. За даними Tesla, виробництво моделі Y почалося в січні, а поставки почалися в березні.

Тесла також заявив, що його новий Шанхайський завод, який виробляє модель 3 для китайських клієнтів, досягає ” рекордних рівнів виробництва, незважаючи на значні невдачі.”Тесла не надав жодних подробиць про рівень виробництва на Шанхайському заводі. Перші публічні поставки седанів Model 3, вироблених на його Шанхайському заводі, почалися 7 січня, через рік після того, як Tesla почала будівництво свого першого заводу за межами Сполучених Штатів.

Відповідальне використання штучного інтелекту для боротьби з пандемією коронавірусу
ImmunityBio і Microsoft об'єднуються, щоб точно змоделювати, як ключовий білок CAVID-19 призводить до інфекції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *