Twitter жертвує $ 1 млн через два фонди для підтримки журналістики під час пандемії коронавірусу

пожертвування twitter для постраждалих від коронавірусу

Компанії соціальних мереж наполегливо працюють над тим, щоб бути впевненими, що вони відіграють корисну, а не шкідливу роль у поширенні новин та інформації про пандемію коронавірусу. Сьогодні Twitter зробив додатковий крок за межі своєї власної платформи, щоб спрямувати свої зусилля в більш широкий, вже знаходиться під тиском світ журналістики. Твіттер оголосив, що він пожертвуватиме 1 мільйон доларів порівну між двома організаціями, Комітетом із захисту журналістів та Міжнародним жіночим медіа-фондом, щоб продовжити свою роботу, зокрема пов’язану з підтримкою тих, хто повідомляє про COVID-19.

Такі організації, як IWMF і CJP, завжди відіграють важливу роль-відповідно, в підтримці роботи жінок-журналістів і в захисті всіх журналістів, які працюють в складних умовах або з важкими предметами. Але саме в часи кризи ви можете особливо ясно побачити, наскільки життєво важливо їх існування. Якщо ви подивитеся Зараз на сайт CJP, наприклад, є ряд історій, що проливають світло на те, як журналісти, що висвітлюють новини про коронавірус, знаходяться під загрозою, особливо в країнах, де уряди намагаються придушити занадто багато негативної інформації, переданої громадськості. Ця роль особливо актуальна зараз, враховуючи, як багато людей звертаються до новин і Державної служби, яку журналісти грають в отриманні інформації.

Справа в тому, що журналісти жодним чином не застраховані від більш широкої теми світу прямо зараз, а саме від того, що ця глобальна пандемія радикально змінила майже всі аспекти нашого життя. Як зазначив Віджая Гадде, оголошуючи про гранти “ ” прямо зараз кожен журналіст є журналістом COVID-19.”І з огляду на глибоку зв’язок Twitter з новинами, це означає, що закиди журналістів — з деякими з них, які ризикують своїм здоров’ям, якщо не життям, щоб повідомляти історії — це закиди Твіттера. “Журналістика-це основа нашої служби, і ми несемо глибоку і неминущу відповідальність за захист цієї роботи.”

Дійсно, більш сильний економічний тиск цієї кризи громадського здоров’я є величезним ударом по журналістиці, яка вже перебувала під великим фінансовим тиском як бізнес. З цією метою Гадде зазначив, що ці кошти будуть якимось чином використані для того, щоб допомогти в цьому, “щоб гарантувати, що ці організації можуть продовжувати свою роботу в умовах нових економічних напружень і безпосередньо підтримувати журналістів.”

Twitter – не перша соціальна медіа-організація, яка жертвує гроші на журналістику. Facebook Facebook також Facebook оголосила минулого тижня про два транші по 1 мільйону доларів кожен, які вона жертвує відповідно новинним організаціям для звітності про коронавірус і організаціям з перевірки фактів, щоб переконатися, що контент, яким діляться на Facebook, залишається прямим і вузьким, коли мова заходить про точність.

“Ми вдячні за щедру підтримку Twitter. Наші зусилля в CPJ зосереджені на забезпеченні того, щоб журналісти в усьому світі мали інформацію та ресурси, необхідні їм для безпечного висвітлення пандемії COVID-19. І ми виступаємо проти урядів, які цензурують новини та обмежують роботу преси. Нам потрібна своєчасна і точна інформація, що надходить всередині країн і через кордони, щоб політичні лідери, експерти в галузі політики охорони здоров’я і громадськість в цілому могли приймати обгрунтовані рішення в цей критичний момент”, – сказав Джоел Саймон, виконавчий директор Комітету із захисту журналістів (CPJ).

“Зараз існує величезна потреба в підтримці нашої спільноти журналістів, які висвітлюють і займаються цією глобальною пандемією. Грунтуючись на нашій багаторічній роботі з журналістами, які працюють в небезпечних і складних умовах, IWMF розуміє найважливішу роль, яку безпека і охорона відіграють в цій галузі. Завдяки неймовірній підтримці Twitter, IWMF зможе більш глибоко і рішуче реагувати на потреби нашої спільноти журналістів. Підтримуючи журналістів з різних спільнот, разом ми можемо підтримувати найбільш репрезентативні новини, які тільки можливі в цей час, що розвивається”,-додала Еліза Лис Муньос, виконавчий директор Міжнародного жіночого медіа-Фонду (IWMF), у своїй власній заяві.

Apple випускає iOS і iPad OS 13.4 з підтримкою трекпада
Google запускає сторінку Covid - 19 і пошуковий портал з порадами з безпеки, офіційною статистикою і багатьом іншим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *