Voyage отримав зелене світло, щоб принести послугу роботаксі на громадських дорогах Каліфорнії

Voyage таксі

Voyage очистив регуляторну перешкоду, яка дозволить компанії розширити службу самостійного водіння з приватних доріг пенсійної громади в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, на дороги загального користування по всій решті штату.

Комісія з комунальних послуг Каліфорнії в понеділок видала дозвіл, що дає дозвіл Voyage на перевезення пасажирів у власних транспортних засобах на державних дорожніх дорогах. Дозвіл, який є частиною державного пілотного автономного обслуговування пасажирських транспортних засобів, ставить Voyage у нову та зростаючу групу компаній, що прагнуть вийти за рамки традиційних тестів на AV. Aurora, AutoX, Cruise, Pony.ai, Zoox та Waymo отримали дозволи на участь у пілотній програмі обслуговування автосалонами пасажирів CPUC.

Дозвіл також ставить Voyage на шлях до більш широкої комерціалізації.

Компанія експлуатувала шість автономних транспортних засобів – завжди з водієм безпеки людини за кермом – у The Villageges, громаді з понад 4000 жителів у Сан-Хосе, штат Каліфорнія. (Ці дії тимчасово призупинено під загальнодержавним перебуванням удома замовлення, підштовхнене пандемією COVID-19.) Voyage також працює у 40-мільйонному пенсіонері на 125 тисяч жителів у центральній Флориді.

Voyage не потребував дозволу CPUC, оскільки громада складається з приватних доріг, хоча генеральний директор Олівер Камерон заявив, що компанія хоче дотримуватися державних правил незалежно від будь-яких технічних особливостей. Подорож також була мотивована великою амбіцією перевезти мешканців Сел до місць призначення поза межами громади.

“Ми хочемо залучити людей до всього, що живе за межами” The Villageges “, закладів, таких як лікарні та продуктові магазини”, – заявив в інтерв’ю TechCrunch генеральний директор Voyage Олівер Кемерон.

Стратегія Voyage полягала в тому, щоб почати з пенсійних громад – місць із специфічним попитом клієнтів та більш простим оточенням. Демографічний показник, який обслуговує Voyage, має середній вік 70 років. Метою є не зміна його клієнтської бази. Натомість, Камерон хоче розширити поточний домен оперативного дизайну компанії, щоб надати Voyage ширший доступ.

Кінцева мета полягає в тому, щоб основні клієнти Voyage – люди, які Камерон озвучує енергоспоживачами – мати можливість користуватися послугою для всього, починаючи від поїздки в будинок сусіда на вечерю до шопінгу, відвідування лікарів і навіть аеропорту.

Time Час оголошення! Нещодавно ми отримали дозвіл на CPUC, що дає дозвіл на переміщення мешканців ЦА в автомобілях без водіїв. Ми приєднуємось до крихітної групи компаній з цим дозволом (👋 @zoox @Cruise @Waymo @aurora_inno) і не можемо чекати повернення в дорогу для обслуговування літніх людей. Ми сумуємо за тобою ❤️ pic.twitter.com/VBPtNQjRI1 – Подорож (@voyage) 20 квітня 2020 року

ЦПКУ у травні 2018 року уповноважив дві пілотні програми перевезення пасажирів в автономних транспортних засобах. Перша, яка називається пілотною програмою «Водій автономного транспортного засобу для пасажирів», дозволяє компаніям керувати послугами їзди на транспорті, використовуючи автономні транспортні засоби, дотримуючись певних правил. Компаніям заборонено стягувати плату за проїзд, водій безпеки людини повинен бути за кермом, а про певні дані потрібно повідомляти щоквартально.

Другий пілот CPUC дозволив би обслуговувати пасажирів без водіїв, хоча жодна компанія ще не отримала цього дозволу.

Згідно з дозволом, Voyage не може стягувати плату за проїзд. Однак, може бути якась легальна кімната. Подорож може технічно стягувати плату за поїздки по селах; насправді, до відключення пандемії COVID-19 компанія почала стягувати плату за послугу їзди.

Проїзд за межами The Villageges повинен був бути безкоштовним, хоча незрозуміло, чи може компанія платити за пробіг або час, поки транспортний засіб покине громаду.

У плавання є прагнення взяти це далі. Компанія також подає заявку на отримання традиційного дозволу на перевезення, який необхідний для лімузинів, автобусів та інших сторонніх чартерних послуг. Камерон заявив, що компанія спочатку повинна пройти суворий процес подання заявки на отримання дозволу Driver AV на CPUC.

Програми CPUC не слід плутати з Каліфорнійським департаментом автомобільних транспортних засобів, який регламентує та видає дозволи на тестування автономних транспортних засобів на дорогах загального користування – завжди з водієм безпеки. Є 65 компаній, які мають дозвіл на автономне тестування транспортних засобів, виданий DMV. Компанії, які хочуть брати участь у програмі CPUC, повинні мати дозвіл на тестування з DMV.

Як приготувати сироп з хрону?
Надаючи пивоварам технології для виробництва пива з будь-яких рослинних матеріалів, провінція Brands привертає $ 1,6 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *